Червоний Хрест замовив слівце за Україну на $34 млн

Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) звернувся до донорів з проханням виділити додаткові кошти у розмірі 34 млн доларів США для врегулювання гуманітарної обстановки на Сході України
Depo.Гроші
14 квітня 2015 16:02
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили depo.ua у прес-службі МКЧХ.

"МКЧХ просить донорів додатково виділити йому 32 млн швейцарських франків (34 млн доларів США). Ці гроші підуть на те, щоб збільшити допомогу людям, які в результаті конфлікту залишилися без даху, зробити підтримку медичним установам в наданні найнеобхідніших послуг, допомогти у встановленні особи загиблих", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що додаткове фінансування потрібне і для роботи з інформування людей про небезпеку, якою є боєприпаси, що не розірвалися, і підтримка служб екстреної допомоги, зайнятих вирішенням цієї проблеми.

Таким чином, завдяки додатковим коштам, бюджет 2015 року, призначений для фінансування діяльності МКЧХ на території України і роботи Московської регіональної делегації, становитиме більш як 80 млн швейцарських франків (84,5 млн доларів США).

Як повідомляється, ця операція МКЧХ стане однією з шести найбільших у світовому масштабі. На сьогодні донори гарантували надання 9 млн швейцарських франків із запитуваної суми.

"Хоча бої затихли, майже щодня є потерпілі, а цивільним особам в прифронтових зонах і переселенцям по усьому регіону доводиться жити в украй важких умовах, - сказав керівник Управління МКЧХ з оперативної діяльності в Європі і Центральній Азії Лоран Корба. - Нам потрібно допомогти людям впоратися з наслідками тривалого протистояння, а також жахливого конфлікту, який тривав цілий рік".

За даними комітету, в 2015 році МКЧХ доставив більш як 3000 тонн гуманітарних вантажів в контрольовані бойовиками райони Луганської і Донецької областей. По обидві сторони лінії фронту понад 156 тис. осіб отримали продовольчу допомогу і понад 167 тис. осіб - інші предмети першої необхідності. На півдні Росії і в окупованому Криму МКЧХ і місцеві відділення Червоного Хреста роздали 1200 тонн гуманітарної допомоги людям, що втекли від військових дій на сході України.