Через референдум у Британії нафта здешевшала

Нафта впала більш ніж на 6% під час підрахунку голосів на референдумі у Великій Британії
Depo.Гроші
24 червня 2016 07:58
ФОТО: depo.ua

Світові ціни на нафту впали більш ніж на 6% на тлі результатів референдуму у Британії, повідомляє depo.ua з посиланням на РБК.

Станом на 6:50 за Києвом вартість бареля Brent знизилася на 6,52% до позначки в 47,60 дол.

Падіння котирувань відбулося на тлі даних про хід підрахунку голосів на референдумі про збереження Великобританією членства в ЄС.

Вартість бареля Brent почала різко знижуватися після появи перших офіційних результатів з півночі Англії, де була зафіксована перемога прихильників Brexit. Після цього відбулася корекція, однак коли з'явилися дані про те, що противники членства Великобританії в ЄС досягли успіху у великих промислових містах центральної Англії, падіння прискорилося, і вартість бареля опустилася нижче 49 доларів.

Нижче 48 доларів нафту впала після того, як основні британські телеканали BBC і Sky спрогнозували перемогу прихильників Brexit з результатом у 52%.

Більш ніж на 6,6% впала і техаська WTI, яка станом на 6:52 мск падіння досягло позначки в 46,89 дол. за барель.

Падіння нафтових котирувань відбувалося паралельно з обвалом курсу фунта стерлінгів, що впав до мінімальних показників з 1985 року, а також зі зниженням курсу єдиної європейської валюти, яка до 6:40 за Києвом коштувала 1,09 дол., що на 3,66% нижче показників добової давнини.

Читайте також: