Changeinfo.ru: миттєві грошові перекази між Росією та Україною без комісії

Незважаючи на складну політичну ситуацію між двома країнами, українці як їздили, так і продовжують їздити до Росії, а росіяни активно спілкуються з родичами в Україні. Постійно постає питання пересилання грошей між країнами, яке успішно вирішить обмінник Changeinfo.ru
Depo.Гроші
19 червня 2015 12:14
ФОТО: depo.ua
Changeinfo.ru: миттєві грошові перекази між Росією та Україною без комісії
Changeinfo.ru: миттєві грошові перекази між Росією та Україною без комісії

Усім відома платіжна система WesternUnion бере до 25% комісії за перекази між Росією та Україною. Така комісія сильно б'є по гаманцю, і люди отримують на руки набагато меншу суму, ніж очікують.

Обмінник Changeinfo.ru додав до переліку послуг обмін рублів на гривні між клієнтами Ощадбанку і Приват24. Сервіс пропонує найкращий курс, за яким можна перерахувати рублі з рахунку в Ощадбанку на гривневий рахунок в Приватбанку без комісії за переказ. Обмінні операції можна здійснювати в інтернеті, не виходячи з дому.

Для того, щоб скористатися послугами Changeinfo.ru, треба бути клієнтом Ощадбанку (користувачем Приват24) і мати карту Visa/MasterCard будь-якого російського або українського банку.

Сбєрбанк - Приват24 - не єдине доступне напрямок обміну. Також можна поміняти WMU на рублі з рахунку в Ощадбанку і навпаки.

На сайті Changeinfo.ru зібрана інформація про курси обмінників електронних грошей і криптовалюти. Всі способи обміну і переказу грошей перевірені менеджерами Changeinfo.ru і заслуговують довіри.

 

Матеріал розміщений на правах реклами