Бюджет-2015 з'явиться в Раді 22 грудня - «Батьківщина»

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк пообіцяв 22 грудня внести до Верховної Ради України доопрацьований проект бюджету на 2015 рік
Depo.Гроші
18 грудня 2014 13:28
ФОТО: depo.ua
Бюджет-2015 з
Бюджет-2015 з'явиться в Раді 22 грудня - «Батьківщина»

Про це заявив заступник голови фракції «Батьківщина» Андрій Кожем'якін, передає ДеПо з посиланням на РБК-Україна.

«Прем'єр пообіцяв, що це (внесення проекту бюджету на 2015 в Раду, - ред.) відбудеться в понеділок. Прем'єр просить, щоб парламент у вівторок взяв за основу проект, щоб потім попрацювати над проектом бюджету в комітетах, починаючи з середи. Уряд просить потім чотири дні, щоб попрацювати над проектом бюджету. Можливо, щоб на суботу вийти на прийняття бюджету. Остаточно рішення не прийнято», - сказав він.

Також Кожем'якін повідомив, що фракція Блоку Петра Порошенка наполягає на прийнятті бюджету в другому читанні і в цілому, як і Бюджетний і Податковий Кодекси.

«Ці питання ми будемо обговорювати далі», - сказав він.

«Сьогодні пройшло засідання ради коаліції за участю спікера, прем'єра і лідерів фракцій. Було прийнято рішення, що сьогодні о 16:00 мають бути зібрані всі пропозиції від фракцій до проекту бюджету 2015 р., щоб спільно з Мінфіном, відпрацювати ці пропозиції», - заявив він.

Кожем'якін додав, що під час засідання ради коаліції фракція «Самопоміч» зажадала від уряду якнайшвидше внести проект бюджету на 2015 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Кабміні підготували проект держбюджету-2015 з дефіцитом на суму 65 млрд грн.