Брюс Вілліс підірвав банківську систему Росії

З часу, коли у 2012 році Брюс Вілліс з'явився в рекламі роздрібних кредитів банку "Траст" зі слоганом "Траст – він, як я, тільки банк!" обсяг проблемних кредитів зріс удвічі – з 4% до 8%
Depo.Гроші
5 лютого 2016 14:22
ФОТО: depo.ua

Загалом економічна криза в Росії призвела до того, що обсяг "поганих кредитів" в Росії став найбільшим серед інших країн, що розвиваються, згідно з підрахунками агентства Bloomberg, передає depo.ua.

Агентство відзначає, що мільйони росіян ледве-ледве зводять кінці з кінцями, щоб залишитися платоспроможними по кредитах, особливий тиск на економічний добробут росіян чинить обвал світових цін на нафту, знецінення рубля і зростання цін.

"Економіка другий рік перебуває в рецесії, тож зростання частки проблемних кредитів - це природно. До того ж ростуть проблеми з достатністю капіталу у російських банків. Ризик зростає і в реальному секторі економіки", - зазначив аналітик" Уралсиб Кепітал" Дмитро Дудкін.

Він також нагадав, що до вступу в силу нових нормативів розрахунку капіталу банків, багато банків випускали облігації, щоб поповнити власний капітал. Саме так і зробив банк "Траст", який до кінця 2014 року став першим банком, який у результаті був санований владою.

Останні новини економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua