Британський банк Barclays заморозив рахунки "Росії сьогодні" через Кисельова

Британський банк Barclays заблокував рахунки міжнародного інформаційного агентства "Росія сьогодні", оскільки керує медіахолдингом Дмитро Кисельов, проти якого діють санкції Євросоюзу
Depo.Гроші
15 липня 2015 12:18
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє "РИА Новости", передає depo.ua.

"Згідно з приписом 3 по Україні (фінансові санкції Європейського союзу)... рахунок "Росії сьогодні" був заморожений. Інформація, якою володіє Barclays в даний час, переконує нас в тому, що Дмитро Кисельов, людина згадана у британських нормативних актах, контролює компанію, займаючи посаду гендиректора "Росія сьогодні". Виходячи з цього, у нас немає альтернативи, окрім як застосувати заходи обмежувального характеру згідно з британським законодавством", - йдеться в листі банку.

Barclays зазначає, що для відновлення можливості проведення платежів з рахунку та на рахунок необхідна спеціальна ліцензія казначейства Великобританії.

"Ми шкодуємо, що не можемо відновити ваш рахунок до тих пір, поки така ліцензія не буде видана, санкції з пана Кисельова будуть зняті, або ми не отримаємо підтвердження від казначейства Великобританії того, що "Росія сьогодні" не контролюється паном Кисельовим", - повідомляють у банку.

Також нещодавно Байден розповів, як США тиснуть на лідерів ЄС задля збереження санкцій проти Росії.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.