Британські аналітики припускають обвал нафтових цін до $10

Аналітики британського банку Standard Chartered дали найпесимістичніший прогноз щодо падіння цін на нафту - на їхню думку, нафтова ціна може опуститися до $10 за барель
Depo.Гроші
12 січня 2016 11:14
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на РБК.

"Ми вважаємо, що ціни на нафту можуть опуститися до $10 за барель, перш ніж учасники ринку визнають, що все зайшло надто далеко", - йдеться в прогнозі банку, який наводить Reuters.

Агентство відзначає, що ряд інших банків (Barclays, Macquarie, Bank of America, Merill Lynch і Societe Generalе) на цьому тижні погіршили свої прогнози щодо нафтових цін у 2016 році.

Зокрема, Barclays знизив свій прогноз на середню ціну на нафту в 2016 році на Brent і WTI до $37 - з $60 і $56 відповідно.

Погіршення прогнозів пов'язане з уповільненням економічного зростання в Китаї та перевиробництвом нафти. За словами аналітика Wood MacKenzie Крейга МакМахон, перевиробництво на нафтовому ринку зараз становить близько 1.5 млн барелів на день.

12 січня ціни на нафтові марки WTI і Brent опустилися нижче $31 - до $30,68 і $30,73 відповідно. Згідно з прогнозами трьох великих інвестиційних банків - Morgan Stanley, Goldman Sachs і Citigroup, нафта проб'є рівень $30 і в найближчій перспективі опуститься до меж $20.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.