Британія стала найпопулярнішою країною ЄС серед інвесторів

Британія залучила рекордну кількість іноземних інвестицій в минулому фінансовому році, що закінчився в квітні 2016-го
Depo.Гроші
30 серпня 2016 08:58
ФОТО: depo.ua

Як говориться в останньому звіті департаменту міжнародної торгівлі, в минулому році Британія залучила зарубіжні інвестиції під 2213 проектів, що на 11% перевищило показник попереднього року, передає depo.ua з посиланням на ВВС.

Таким чином, безпосередньо перед референдумом про членство в ЄС Британія була найпопулярнішою серед інвесторів країною Євросоюзу.

"Ці вражаючі результати говорять нам, що Британія залишається відмінним місцем для ведення бізнесу", - прокоментував статистику глава департаменту Ліам Фокс.

Як говориться в доповіді, інвестиції сприяли появі 116 тис. нових робочих місць. Лідером з інвестицій в британський ринок залишається США (570 проектів), на другому місці Китай (156 проектів) і Індія (140).

Втім, в департаменті звертають увагу на те, що ця статистика стосується періоду, коли Британія ще не проголосувала за вихід з ЄС. За підсумками поточного року ситуація може сильно змінитися, відзначають експерти.

Нагадаємо, 23 липня під час референдуму про членство в ЄС британці проголосували за вихід з Союзу. Слідом за цим прем'єр-міністр Девід Кемерон, який виступав проти "брексіту", подав у відставку.

Поки у британського уряду немає опрацьованого плану по виходу з Євросоюзу. Влада тільки починає займатися його розробкою.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.