Британія після Brexit скликає саміт бізнесу

Британський міністр у справах бізнесу Саджид Джавід скликав саміт провідних підприємців та іноземних інвесторів, щоб спробувати відновити їх довіру, яка похитнулася після референдуму про вихід з Євросоюзу
Depo.Гроші
26 червня 2016 13:34
ФОТО: depo.ua

У статті в газеті Sunday Times Джавід, який виступав за збереження членства країни в ЄС, пише, що хоче втілити побажання виборців і добитися продовження економічного зростання і процвітання Великої Британії, передає depo.ua з посиланням на Російську службу Бі-бі-сі.

Для цього в країні доведеться створити більш сприятливий діловий клімат, зауважує міністр.

Саджид Джавід розглядається в числі претендентів на посаду лідера правлячої Консервативної партії і майбутнього прем'єра після відходу Девіда Кемерона, який обіцяв покинути свій пост у найближчі місяці після референдуму.

Нагадаємо, на  референдумі 23 червня 52% британців проголосували за вихід країни з ЄС і лише 48% - за те, щоб залишитися. Явка склала 72,16%. Результати відрізняються за регіонами -  на територіях далі від центру Brexit переважно не підтримали

На сайті петицій до британського парламенту та уряду розмістили звернення про проведення повторного референдуму щодо членства Великої Британії в Євросоюзі. Зараз петиція зібрала вже більше 2 млн підписів.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.