БПП та "Самопоміч" пояснили, чому "кинули" Яценюка

Лідери фракцій "Блоку Петра Порошенка" та "Самопомочі" Юрій Луценко та Олег Березюк пояснили, чому підтримали законопроект Юлії Тимошенко про газову ренту

Про це вони повідомили сьогодні на засіданні Верховної Ради, передає depo.ua.

"Наша фракція вчора підтримала в першому читанні закон, який дає можливість відновити видобування газу українського виробництва. Жити лише за рахунок дорогого реверсного газу, які постачають в тому числі невідомі новостворені фірми ми не вважаємо за потрібне. Не треба спекулювати тим, що ми нібито скасовуємо 80% оподаткування фірм, які були створені за Януковича. Це не правда...Але правдою є те, що прем'єр не зміг довести, чому державна компанія ("Укргазвидобування", - ред.) має платити вдвічі більше приватних. Наша фракція ніколи цього не допустить", - заявив Луценко.

У свою чергу, Березюк заявив, що фракція прорахувала та проаналізувала законопроект Тимошенко. 

"Глибоко прорахувавши не на калькуляторі, не по телевізору, а з фахівцями ми знайшли спільно, не принижуючи нікого, можливість перерахунку тарифів. Тому не ображайтеся, а  працюймо разом, щоб тарифи були ринковими і посильними для сплати наших громадян", - заявив лідер "Самопомочі".

Нагадаємо, 6 жовтня Верховна Рада проголосувала у першому читанні за законопроект Юлії Тимошенко №2835 про зниження ренти на видобуток українського газу.

При цьому аналогічний урядовий законопроект №2352а не набрав достатньої кількості голосів. 

Більше економічних новин читайте у розділі Гроші. depo.ua.