Бойовики під прикриттям мешканців Стаханова "віджали" один з найбільших вагонобудівних заводів

Окупаційна влада "ЛНР" привласнила вагонобудівний завод в Стаханові Луганської області
Depo.Гроші
31 березня 2015 14:24
ФОТО: depo.ua
Цех Стахановського вагонобудівного заводу
Цех Стахановського вагонобудівного заводу

По це повідомляє підконтрольний бойовикам сайт "Луганський інформцентр".
Зазначається, щи ніби "500 жителів міста зібралися на мітинг, вимагаючи націоналізації вагонобудівного підприємства, оскільки власники заводу самоусунулися від роботи і зараз знаходяться в Києві".
Мітингувальники традиційно зажадали від української влади припинити економічну блокаду.
"Люди тримають в руках плакати: "Дайте жити і працювати Донбасу", "Ні - економічній блокаді", "Ні - геноциду Луганська", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Стахановський вагонобудівний завод - одне з найбільших вагонобудівних підприємств України з повним циклом виробництва вантажних вагонів різних моделей і конструкцій. В 2013 році адміністрація заводу скоротила третину співробітників у зв'язку зі складною економічною ситуацією в вагонобудівній галузі СНД, що призвела до скорочення виробництва вагонів.

Поставляло на залізні магістралі більше 10 видів вантажних вагонів.

У січні-червні 2013 року підприємство отримало чистий прибуток за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ) в розмірі 55,955 мільйона гривень, що майже на 63% більше, ніж за аналогічний період 2012 року, чистий дохід зріс на 64% - до 986,695 мільйона гривень. В той же час виробництво вантажних вагонів скоротилося на 28% - до 1919 одиниць.

Як повідомлялося раніше, на початку лютого бойовики «ЛНР» в окупованому Стаханові Луганської області захопили майно ВАТ «Стахановський завод технічного вуглецю». Розмір збитку і подробиці злочину поки невідомі.