Більшості киян до кінця тижня обіцяють повернути гарячу воду

До кінця поточного тижня близько 80% столичних будинків будуть забезпечені гарячою водою
Depo.Гроші
4 вересня 2014 14:25
ФОТО: depo.ua
Більшості киян до кінця тижня обіцяють повернути гарячу воду
Більшості киян до кінця тижня обіцяють повернути гарячу воду

Як повідомили ДеПо в прес-службі КМДА, про це в ефірі ТРК «Київ» заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

«У столиці розпочато процес розблокування котелень з метою поступового повернення населенню гарячого водопостачання. Буквально за лічені дні в більшості об'єктів міської інфраструктури буде відновлено гаряче водопостачання», - сказав він.

За словами заступника голови КМДА, влада відпрацьовує всі доступні шляхи, які дозволять забезпечити киян належним тепло-і водопостачанням, навіть в умовах обмеженого газового ліміту.

«У цьому контексті під особливим контролем буде діяльність житлово-експлуатаційних організацій в частині енергозбереження. Йдеться про заходи, які не вимагають колосальних капіталовкладень, але гарантуватимуть нам початкову економію тепла: утеплення вікон та дверей в під'їздах, зміцнення трубопроводів, ремонт дахів та горищ і т.п.», - підкреслив Пантелеєв.

Відзначимо, що станом на 4 вересня без гарячого водопостачання залишаються 8398 споживачів, що становить 53,7% від загальної кількості тих, які підключені до централізованого водопостачання.

Нагадаємо, масове відключення киян від гарячого водопостачання пов'язане з економією природного газу.

Як повідомляв ДеПо, раніше Кличко закликав киян встановлювати в своїх квартирах бойлери та закликав готуватися до непростої зими. Температурний режим в квартирах знижено з +18 С до + 16С.