Бойовики «ЛНР» хизуються, що зможуть розрахуватися з Україною за світло

Керівництво так званого ТОВ «Луганського енергетичного об'єднання» заявляє, що зможе перераховувати платежі за спожиту електроенергію українському державному підприємству «Енергоринок»
Depo.Гроші
26 грудня 2014 16:40
ФОТО: depo.ua
Бойовики «ЛНР» хизуються, що зможуть розрахуватися з Україною за світло
Бойовики «ЛНР» хизуються, що зможуть розрахуватися з Україною за світло

Про це сьогодні на засіданні самопроголошеного уряду «ЛНР» повідомив виконуючий обов'язки генерального директора «ЛЕО» Олександр Ємельяненко, передає depo.ua з посиланням на «Луганський інформаційний центр».

«Ми будемо перераховувати для «Енергоринок» Україна, щоб до нашої Республіки не було ніяких претензій», - пояснив він.

За словами Ємельяненка, для організації своєчасних розрахунків «ЛЕО» вже почало прийом платежів від юридичних осіб та підприємців у відділі збуту, розташованому в Луганську.

«З нового року ми відкриваємо повноцінний центр прийому платежів у приміщенні за адресою: вулиця Радянська 47. Підготовчі роботи з відкриття цього центру зараз наближаються до завершення. Там зможе проводити оплату за спожиту електроенергію й населення - ті, у кого є така можливість, щоб не накопичувати заборгованість», - зазначив він.

Відомо, що українське державне підприємство «Енергоринок», створене в 2000 році, займається купівлею електроенергії у виробників та її оптовим продажем енергопостачальним компаніям. Окрім того, на нього покладена функція розпорядника системи розрахунків і засобів ринку та координатора процедур погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу.

Нагадаємо, що ще на початку грудня у самопроголошеній Луганській народній республіці заявляли, що не залежать від теплоелектростанцій (ТЕС), які знаходяться на підконтрольних силовикам територіях. Втім, відомо, що київська влада не припиняє подачу електроенергії на окуповані території Донбасу.