Bloomberg розповів, при якій ціні на нафту економіка Росії впаде

Економісти попереджають владу Росії, що при ціні нафти у $30 економіка країни може впасти в прірву
Depo.Гроші
1 грудня 2015 10:10
ФОТО: depo.ua

Про це пише Bloomberg, передає depo.ua з посиланням на "Новий регіон".

"Якщо ціни на нафту впадуть ще більше і залишаться на такому низькому рівні на більш тривалий період, то ризики фінансової дестабілізації значно виростуть", - відзначив аналітик Промсвязьбанка в Москві Сергій Наркевич.

Крім того, аналітики Goldman Sachs Group Inc. підкреслили, що зараз нафта марки Brent торгується близько $45 за барель, але зима тепліше середнього може послабити попит на пальне для опалювальних цілей в достатній мірі, щоб викликати зниження цін на нафту до$ 20.

У свою чергу економіст Raiffeisen Bank International AG у Відні Андреас Швабе зазначив, що низька або більш низька ціна на нафту залишається "ключовим ризиком для російської економіки, незважаючи на адаптацію до шоку в 2015 році".

"Цей ризик передбачає ще більше ослаблення рубля і нову хвилю високої інфляції, а також проблеми з бюджетом", - вважає економіст.

Разом з тим, економіст Berenberg Bank в Гамбурзі Вольф-Фабіан Хунгерланд вважає, що тільки після скасування санкцій економіка Росії повернеться до зростання ВВП.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші