Bloomberg: Порошенко хоче за Roshen $3 млрд. Покупців немає

Президент України Петро Порошенко оцінює компанію Roshen в 3 млрд доларів
Depo.Гроші
8 травня 2015 12:00
ФОТО: depo.ua

Про це агентству Bloomberg заявив гендиректор Roshen В'ячеслав Москалевський, передає depo.ua з посиланням на "Ведомости".

З листопада 2013 року фінансові активи Порошенка зменшилися на 30%, підрахувало агентство Bloomberg. 18 місяців тому Bloomberg Billionaires Index оцінював стан шоколадного магната в 1 млрд доларів. Тепер агентство оцінює його в 720 млн доларів.

За даними Bloomberg, з 2012 р. компанія Roshen втратила близько 25% у зв'язку з тим, що для її продукції закрився її основний ринок - Росія, а майно російських підприємств компанії було заарештовано.

В ході передвиборної президентської кампанії Порошенко пообіцяв продати свій бізнес, але позбутися свого головного активу - Roshen - не зміг, бо так як не знайшлося покупця.

До цього активу був виявлений слабкий інтерес, заявив Bloomberg гендиректор Roshen В'ячеслав Москалевський. За його словами, президент оцінює всю компанію приблизно в 3 млрд доларів.

Переговори про продаж активу тривають, але попит не просто поганий, а дуже поганий, заявив агентству глава адміністрації президента України Борис Ложкін.

За словами Москалевського, Порошенко зараз більше зацікавлений у розвитку Roshen, ніж у її продажу, і планує в 2015 році вкласти в компанію 50 млн доларів.