Bloomberg: Іноземний капітал іде з "нудного" російського ринку

Іноземні інвестори відмовляються від "нудних" акцій російських компаній
Depo.Гроші
20 червня 2016 19:38
ФОТО: depo.ua

Про це погвідомляє агентство Bloomberg, передає depo.ua з посиланням на "Прайм".

З початку 2016 року іноземці вивели 435 мільйонів доларів з орієнтованих на Росію біржових фондів (ETF). Великий відтік серед ринків, що розвиваються зафіксували лише ETF, що інвестують в Китай і Тайвань.

У 2015 році, до порівняння, приплив коштів у фонди, які спеціалізуються на Росію, становив приблизно 442 мільйони доларів, незважаючи на падіння ринку акцій країни.

"Російські акції виявилися серед лідерів за темпами зростання в цьому році, проте не схоже, щоб зараз іноземні інвестори проявляли до них великий інтерес", - зазначає агентство.

Орієнтовані на Росію фонди позбавляються інвестицій через побоювання того, що відскік акцій може зупинитися слідом за нафтовим ралі.

"У якийсь момент ETF були хорошим інструментом для тактичних інвестицій на Росії, але кон'юнктура змінилася, і інвестори почали йти. Російські акції ростуть, коли росте нафта, і падають, коли нафта падає, але зараз це досить нудний ринок з не надто великим потенціалом", - пояснює портфельний менеджер R- Squared Capital Management LP Рудольф-Ріад Юніс.

"Експерти пророкують економіці РФ L-подібне відновлення, при якому після різкого падіння спостерігається тривалий період повільного зростання. Для інвесторів це означає, що привабливі можливості час шукати на інших ринках", - каже Юніс.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.