BIONIC Hill вітає нардепа Левченка в рядах фахівців з технопарків

Інноваційний парк BIONIC Hill вітає рішення нардепа Юрія Левченка перекваліфікуватися у фахівця з технопарків
Depo.Гроші
12 листопада 2015 17:41
ФОТО: depo.ua

Раніше депутат заявив, що він бував у світових парках, які "екологічні", "малоповерхові", з "садами на дахах". За словами обранця, він вивчив "документи" і з'ясував, що Bionic Hill - це ... котеджне містечко, повідомляє depo.ua з посиланням на сайт Bionic Hill.

У парку висловили задоволення знанням Левченка в галузі інноваційних кластерів, припустивши, що вони можуть бути високо оцінені співтовариством клоунів і комедіантів у всьому світі.

"Складно сказати, які саме документи вивчав народний депутат. Це може бути все, що завгодно. Але це точно не ТЕО проекту від Ернст & Янг, не сам проект, чиї рішення уточнював міжнародний консорціум архітекторів, не детальний план території, затверджений Київрадою", - йдеться в заяві BIONIC Hill.

У компанії заінтриговані, де нардеп побачив "котеджне містечко" з проектною подачею електроенергії 30 мегават ... З 300000 кв. м. науково-дослідних і високотехнологічних об'єктів, офісів, готелів і конференц-залів, зі 120 000 кв. м. соціальної інфраструктури: університетським кампусом, загальноосвітньою школою та дитячими садками, спортивно-оздоровчою та комунально-побутовою інфраструктурою; з 450000 кв. м. житлової нерухомості, зокрема, квартир та гуртожитків для студентів .

У технопарку запропонували Левченку зустрітися зі старшим віце-президентом компанії HWI

Бертоном Міллером, який очолював мультидисциплінарну команду американських архітекторів, що працювали над проектом, або його колегою - директором і лідером практики по дизайну будівель Arup Алісдаром МакГрегором.

Під час візиту до Києва в 2013 році в інтервью одній з українських ділових газет, вони зізналися, що BIONIC Hill – унікальний з точки зору детального планування соціальної інфраструктури та підходу, який вибрав перший український hi-tech парк найвдаліший. Hornberger+Worstell, ARUP, SWA Group, які уточнювали рішення BIONIC Hill, брали участь у створенні знакових проектів в Кремнієвій долині (США), а також у Великобританії, Франції, Китаї, Росії та багатьох інших країнах.

Більше новин економіки читайте на Depo.Гроші.