На 1 млрд. грн. обладнання для модернізації ГСУ поставить "Зоря"-"Машпроект"

До 30% загальної вартості проекту модернізації 3-х компресорних станцій «Укртрансгазу» припадає на газотурбінні двигуни держпідприємства «Зоря» – «Машпроект»
Depo.Гроші
11 листопада 2016 14:24
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив офіційний сайт підприємства.

За повідомленням «Зорі»-«Машпроект», підприємство виготовить та поставить 9 газотурбінних двигунів потужністю 16 МВт для модернізації трьох компресорних станцій – «Південнобузька», «Задніпровська» і «Ананьїв».

«Обладнання буде поставлено у складі газоперекачувальних агрегатів виробництва ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання», яке є автором комплексного рішення для модернізації зазначених станцій та стало переможцем тендерів, проведених ПАТ «Укртрансгаз» в листопаді 2016 року. Двигуни виробництва ДП «Зоря»-«Машпроект» є невід'ємною частиною пропонованих ГПА. Вартість обладнання ДП «Зоря» «Машпроект» в -загальній вартості проекту не перевищує 30%», – повідомляє сайт підприємства. 

Підприємство зазначає, що спільні із Сумським НВО проекти були неодноразово успішно реалізовані та на практиці довели свою ефективність і надійність. 

Також повідомляється, що оновлення потужностей, розпочате ПАТ «Укртрансгаз», принесе значний економічний ефект. 

«Йдеться про виведення з експлуатації устаткування попередніх поколінь з низьким ККД та високим рівнем втрати паливного газу, який становить близько 2/3 тарифу на газ для споживачів. Під час модернізації будуть впроваджені в експлуатацію сучасні ГПА з актуальними показниками ККД (ККД двигуна ДГ90 становить 35%) та екологічними характеристиками, що відповідають вимогам Євросоюзу», – наголошує «Зоря»-«Машпроект». 

Як повідомлялося, 8 і 10 листопада 2016 р Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання перемогло в аукціонах, проведених за допомогою «ProZorro», на реконструкцію компресорних станцій «Укртрансгазу» – «Задніпровська», «Ананьїв» і «Південнобузька». Загальна сума контрактів становить понад 4 млрд. грн.

 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.