Bigband – доставляємо музичні інструменти по Києву та Україні (ПРЕС-РЕЛІЗ)

Музичні інструменти – досить крихкий, а часто ще й громіздкий товар, який вимагає особливого поводження при доставці:
Depo.Гроші
17 травня 2016 15:34
ФОТО: depo.ua

• небажано перетримувати на складах перевізників, тому що не всюди є належні умови зберігання (гітара або скрипка – це все-таки не шафа або холодильник, а речі, дуже вибагливі до зміст вологи в повітрі чи температури);

• товар потребує ретельної протиударної упаковки;

• завантаження-розвантаження необхідно контролювати (при відправці це робимо ми, при отриманні – покупець на місці).

Відправка дрібних товарів

Фішка нашого інтернет-магазину – відправка дрібних музичних аксесуарів, таких як струни, тюнери, метрономи, не тільки по Києву нашими кур’єрами, а й по всій Україні компаніями-перевізниками безпосередньо за адресою клієнта. При цьому:

• замовник контролює цілісність виробів при отриманні (це важливо для виконання гарантійних зобов’язань);

• є можливість обміну товару протягом 14 днів, якщо він не підійшов (термін доставки 1-3 дні, тобто клієнт цілком може встигнути це зробити).

Відправка крихкого обладнання

Акустичне обладнання (підсилювачі звуку, мікшери, гітарні "голови"), зважаючи на специфіку елементної бази, дуже чутливе до ударів і струсів: і в 21 столітті вінтажні комбіки для справжніх рок-музикантів збирають на лампах. А з урахуванням ваги через потужні динаміки й товстостінні корпуси з багатошарової фанери звуковідтворюючі прилади ще й найважчі з усього асортименту Bigband. Тому їх ми пакуємо особливо ретельно і контролюємо розміщення в транспорті при завантаженні.

Умови доставки по Україні

При сумі покупки від 1000 гривень і вище товар доставляється безкоштовно (більшість електроніки і музичних інструментів коштують дорожче).

• Користуємося послугами будь-яких діючих транспортних компаній України.

• Доставка в усі регіони країни, крім деяких районів Донецької та Луганської областей (зона АТО) і Автономної Республіки Крим.

• Термін поставки – 1-3 дні в залежності від наявності на складі. Якщо сталася затримка з нашої вини – надаємо знижку на всі наступні покупки.

Замовляйте доставку в Bigband

Щоб купити і замовити доставку музичних інструментів – від струн і тюнерів до підсилювачів звуку, – скористайтеся формою на сайті або телефонуйте менеджерам. Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком або готівкою при отриманні товару.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<