Безробітним переселенцям за будівництво «Стіни» на кордоні добре заплатять

Безробітні переселенці на громадських роботах, які уряд планує розгорнути для зміцнення кордонів України, зможуть отримувати цілком пристойну заробітну плату
Depo.Гроші
13 листопада 2014 20:09
ФОТО: depo.ua
Безробітним переселенцям за будівництво «Стіни» на кордоні добре заплатять
Безробітним переселенцям за будівництво «Стіни» на кордоні добре заплатять

Про це сказав заступник міністра соціальної політики Віктор Іванкевич під час брифінгу, передає ДеПо з посиланням на Укрінформ.

«Безробітні переселенці, які стануть на облік, зможуть скористатися різними програмами служби зайнятості, зокрема, брати участь у тимчасових або громадських роботах. Розмір таких виплат становитиме від одного до трьох розмірів мінімальної заробітної плати», - сказав Іванкевич.

Він також пояснив, що нині точиться  чимало розмов про розгортання масштабних робіт на зведенні так званої «Стіни», що на східних рубежах України.

Нагадаємо, за даними прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, в будівництві проекту з облаштування українсько-російського державного кордону «Стіна» і у відновленні інфраструктури Донбасу можна долучити додатково 40 тис. осіб з числа переселенців.

Раніше міністр Кабінету Міністрів Остап Семерак оцінив кошти, витрачені на реалізацію проекту «Стіна», з облаштування кордону з Росією в 7 млн. гривень. При цьому Семерак зазначив, що цей проект фінансується спільно з Європейським Союзом, оскільки його метою є створення нового східного кордону ЄС.

Нагадаємо, у вересні прем'єр-міністр заявив про початок проекту «Стіна» по зміцненню кордону з Росією. Державна прикордонна служба має намір залучити громадян для облаштування державного кордону України з Росією.