Втікач Азаров продає будинок на Печерську

Прем'єр-міністр-втікач Микола Азаров вирішив продати будинок на вул. Звіринецькій, 1 у Печерському районі Києва
Depo.Гроші
29 грудня 2014 10:18
ФОТО: depo.ua
Втікач Азаров продає будинок на Печерську
Втікач Азаров продає будинок на Печерську

Про це свідчить видана Азаровим довіреність, копію якої опублікувало видання «Наші гроші», передає depo.ua.

Цю довіреність Микола Азаров оформив у московського нотаріуса 23 червня цього року. Згідно з документом, інтереси Азарова з продажу майна повинен представляти Гліб Лєшков, який обіймав керівні посади в компаніях із будівельної групи «Розвиток» Олексія Азарова, сина екс-прем'єр-міністра.

Йдеться про продаж житлового будинку площею 594 м кв. і ділянки 0,1 га на вул. Звіринецькій, 1. Власником цієї нерухомості є особисто Микола Азаров, зокрема, у 2013 році він у своїй декларації задекларував будинок з аналогічною площею.

Щодо ділянки 0,1 га, то Азаров отримав її у приватну власність від Київради 2003 року для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

У довіреності зазначений кадастровий номер ділянки Азарова 8000000000:82:142:0048. На цій ділянці розташований двоповерховий будинок.

На сайтах нерухомості є інформація про трохи більший будинок у цьому районі за $3,50 млн.

Нагадаємо, що Микола Азаров перебуває в міждержавному розшуку. За останніми даними СБУ, Азаров живе в Підмосков'ї. Низка західних країн навесні наклала на нього економічні санкції, які передбачають конфіскацію виявленого майна.