Бальцерович розповів, як Путін перетворив Росію на Нігерію

Найбільш згубний вплив на російську економіку має відчутне падіння цін на енергоносії та наслідки недолугої економічної політики Путіна
Depo.Гроші
30 травня 2016 10:28
ФОТО: depo.ua

Про це сказав представник президента України в Кабміні та співголова Групи підтримки реформ при уряді України Лєшек Бальцерович в інтерв'ю ЛІГА.net.

"Дуже важливо, щоб санкції залишалися. Якби їх не було, це б означало схвалення агресії. Це недопустимо. Санкції повинні продовжуватися. І я сподіваюся, що санкції будуть продовжені. Хоча, звичайно, головні "санкції" проти Росії - це радикальне падіння цін на енергоносії, а також консеквенції (наслідки - ред.) економічної політики Путіна, яка складалася в двох головних елементах: по-перше, націоналізація деяких підприємств і секторів; по-друге, спроба так званої модернізації зверху. Економіка так не працює. Модливо, ці дії були б ефективні за часів Петра Великого, але з тих пір, взагалі-то, пройшло вже 300 років", - сказав Бальцерович.

"А складна економічна обстановка в Росії зараз пов'язана, головним чином, з економічною політикою самої Росії, яка перебуває у виключній залежності від експорту природних ресурсів. Структура економіки в Росії зараз як в Нігерії. І з цим нічого не поробиш без ліберальних економічних реформ. У російській економіці занадто багато політичної інтервенції. Це ніде успішно не працює", - додав він.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші