Балчун залучив поляків до оновлення потягів

Публічне акціонерне товариство "Укрзалізниця" і польська компанія NEWAG Group домовилися про співпрацю в сфері оновлення рухомого складу
Depo.Гроші
17 серпня 2016 16:03
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні "Укрзалізниці", передає depo.ua.

"ПАТ" Укрзалізниця "і NEWAG group підписали меморандум про співпрацю з оновлення тягового рухомого складу", - сказано в повідомленні.

Сторони домовилися опрацювати питання створення тягового рухомого складу та впровадження рішень по його модернізації. Виконання конкретних завдань буде здійснюватися за окремими договорами. Наступним кроком щодо майбутньої співпраці стануть консультації технічних фахівців.

"ПАТ" Укрзалізниця" має намір інвестувати в рухомий склад, тому останнім часом вже були підписані меморандуми з провідними світовими виробниками. Ми вивчаємо всі пропозиції, щоб максимально об'єктивно вибрати партнера, який надасть найпривабливішу пропозицію як в економічному, так і в технологічному плані" , - зазначив глава правління монополіста Войцех Балчун.

Крім того, одним з головних вимог до майбутнього партнера є готовність застосувати сучасні технології на вітчизняних виробничих потужностях.

NEWAG S. A. - компанія, що базується в Польщі і спеціалізується на виробництві, обслуговуванні і модернізації залізничного рухомого складу.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.