Бахматюк підозрює, що Гонтарева прагне збанкрутувати "Укрлендфармінг"

Власник "Укрлендфармінгу" Олег Бахматюк підозрює, що голова Нацбанку Валерія Гонтарева ставить собі за мету "вбити" його компанію
Depo.Гроші
24 жовтня 2016 17:09
ФОТО: depo.ua

Про це бізнесмен заявив в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна", повідомляє Depo.ua з посиланням на "ДС".

На питання, чи відбувається у нього зараз якийсь діалог з Нацбанком, Бахматюк відповів: "Зараз тривають судові процеси - це наша оборона, тому, що ми розуміємо, якщо ми не будемо оборонятися, нас просто розірвуть на шматки".

"У нас немає проблем з кредиторами, вони розуміють, що є ризики на ринку, і ці ризики пов'язані з кон'юнктурою. Але на державному рівні мене не чують. Ще раз повторюся, у прем'єра, віце-прем'єра, в Адміністрації президента – нас всюди підтримують, але, виявляється, існує одна людина, яка може все вирішити по-своєму",  – додав він.

"Якщо ви мій кредитор, то ви можете мене любити чи ні, але ви зацікавлені в тому, щоб повернути гроші. Я не розумію, що хоче від мене Нацбанк. Вбити компанію? Ми вклали в усі наші об'єкти дуже багато грошей  – близько $2,5 млрд. А при падінні такої компанії "шакали", як радники, зароблять собі $50-60 млн. Але кредитори, акціонери і Бахматюк при цьому все втратять. Компанія перестане бути функціональною. В якій державі світу хочуть знищити компанію, в якій працює 40 тис. людей", - заявив Бахматюк.

Він додав, що після банера на сайті Нацбанку "кредитори почали дзвонити по-новому. Коли вони читають інформацію про намальовану заборгованість у 37 млрд грн, всі починають нервувати. Коли на сайті головного регулятора країни з'являється прізвище Бахматюк, то кредитори очікують, що є якась проблема. Всі питають причину конфлікту і як це буде впливати на наше фінансове становище, а сумніви кредиторів часто призводять до дефолтів. Якщо буде банкрутство такої компанії, як "Укрлендфармінг", то можна буде висмикнути задешево активи, група людей, які супроводжуватимуть процес банкрутства, наживеться на цьому точно".

"Різні були емоційні стани за останні два з половиною роки, але ми будемо боротися за цю компанію. Ми в неї вклали все, що могли. Не тільки гроші, а час, можливості, у нас хороша команда. Ці два з половиною роки загартували колектив , і саме він керує зараз компанією, а не особисто Бахматюк ", - підсумував бізнесмен.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<