ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бахматюк: Нам вдається розвиватися, незважаючи на війну проти нас НБУ

За три останні роки "Укрлендфармінг" не взяв ані копійки кредиту, бо "завдяки" зусиллям НБУ нам їх не дали. Попри це нам вдалося зберегти активи і людей, навіть вийти на нові ринки

Depo.Гроші
13 лютого 2018 12:59
ФОТО: depo.ua

Про це в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" заявив власник агрохолдингу "Укрлендфармінг" і екс-власник банків "ВіЕйБі" і "Фінансова ініціатива" Олег Бахматюк передає Depo.ua.

За його словами, за попередні періоди компанія зробила близько $ 2 млрд капітальних інвестицій: "Побудували елеватори і дві найбільші фабрики з виробництва яєць в світі".

"Зараз кілька зупинилися: будь-який економічний суб'єкт, який воює 3,5 року, втрачає здатність розвиватися стратегічно. За три останні роки ми не взяли ані копійки кредиту, тому що "завдяки" зусиллям Національного банку нам їх не дали. Незважаючи на це нам вдалося зберегти активи і людей, навіть вийти на нові ринки", - заявив Бахматюк.

"Крім того, нашим зарубіжним партнерам ми виплатили близько $ 500 млн. Ми збирали врожай, платили зарплату, боролися і намагалися знайти якийсь конструктив, у нас навіть була підтримка в прем'єрських і віце-прем'єрських кабінетах, але з Нацбанком нам це ніяк не допомогло. Навпаки, за моїм зверненням пішли чергові випади Національного банку", - додав він.

За словами Бахматюка, він стукає в усі двері і каже: "Візьміть у нас гроші, дайте нам можливість говорити з потенційним стратегічним інвестором. Ми відкриті: є реальні активи, і в цьому вже ніхто не сумнівається, і на ці реальні активи, в першу чергу, були витрачені закордонні кредити".

"Але ні, потрібно включити всі методи боротьби - зовнішні і внутрішні, найняти 100 юристів, витратити серйозні гроші, і в підсумку прийти до тих же активів, які вже закладені перед іноземними кредиторами", - підсумував Бахматюк.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші