АЗС зібралися оштрафувати за дорогий бензин

Антимонопольний комітет планує призначити штрафи мережам АЗС, в діях яких буде доведена монопольна змова щодо встановлення необґрунтованих цін на бензин
Depo.Гроші
27 жовтня 2016 17:51
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив голова Антимонопольного комітету України Юрій Терентьєв, передає Depo.ua з посиланням на "РБК-Україна".

"Ми почали перші розслідування проблематики, що стосується реалізації світлих нафтопродуктів ще в 2014 році. У січні 2016 року АМКУ порушив кримінальне провадження щодо порушення законів про захист економічної конкуренції - невідображення в роздрібних цінах нафтопродуктів світових тенденцій до зниження цін на нафту. Після проведення розслідування, 18 серпня 2016, було проведено перше засідання за результатами розслідування", - сказав Терентьєв.

За його словами, на сьогодні заплановано три заходи для врегулювання даної проблеми.

"Це схвалення правил етики щодо функціонування ринку світлих нафтопродуктів, надання рекомендацій органам держвлади з превентивних заходів для недопущення подібних порушень у майбутньому, а також винесення рішень у справі. Остаточне рішення щодо штрафів буде винесено сьогодні ввечері або завтра вранці. Досить докладно з’ясовуються обставини визначення базового розміру штрафів, докладно аналізуються по кожному суб'єкту пом'якшуючих обставин. Поки чіткий розмір штрафу назвати не можемо", - пояснив Терентьєв.

Нагадаємо, що в червні прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що результати роботи Антимонопольного комітету з розслідування змови на паливному ринку Україну будуть за 4 місяці.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші