AVANGARDCO IPL вполовину скорочує виробництво на Сході України

Агрохолдинг AVANGARDCO IPL ухвалив рішення про закриття половини своїх виробничих потужностей на Сході України через ризики терористичних атак, а також непередбачуване протистояння угрупувань бойовиків між собою, що зробило неможливою роботу підприємств компанії на території Луганської та Донецької областей
Depo.Гроші
20 листопада 2014 17:39
ФОТО: depo.ua
AVANGARDCO IPL вполовину скорочує виробництво на Сході України
AVANGARDCO IPL вполовину скорочує виробництво на Сході України

Зокрема, ухвалено рішення про закриття птахофабрики та підприємства із дорощування молодняку «Червоний прапор» (с. Червоний прапор Перевальського району Луганської області), а також птахофабрики «Інтербізнес» (с. Берестове Артемівського району Донецької області) у зв'язку з неможливістю працювати в умовах постійних ризиків, пов'язаних із діяльністю терористів самопроголошених «Луганської народної республіки» та «Донецької народної республіки»

Вказані птахофабрики є одними із найбільших підприємств холдингу. На кожній фабриці на утриманні перебуває до 1,5 млн. поголів'я курей, що сукупно становить до 10% від усього поголів'я.

Виробничі потужності підприємств щодня піддаються ризикам розкрадання сировини та поголів'я, зовнішнього втручання в роботу технологічного обладнання, угону автомобілів. Банди бойовиків змінюють одна одну, розстрілюючи попередню «варту» одразу на території підприємств на очах у співробітників. Із фабрики «Червоний прапор» бійці «отамана» Миколи Козіцина викрали понад 17 тисяч курей (їх везли на забій після завершення технологічного циклу) та роздавали мешканцям окупованого Первомайська під виглядом «гуманітарної допомоги».

За таких умов компанія не може гарантувати безпеку співробітникам фабрики, а також забезпечити безперервність технологічного процесу, постачання кормів та поновлення поголів'я, проведення епідеміологічних заходів і стабільне відвантаження продукції клієнтам.

Працівникам фабрик уже запропоновано працевлаштування на інших підприємствах агрохолдингу. Поголів'я, що перебуває на території підприємства буде вивезене, а за відсутності такої можливості - знищене.

Нагадаємо, у ніч на 6 жовтня 2014 року терористи із самопроголошеної «Луганської народної республіки» захопили всю техніку та обладнання, а також автотранспорт на території та у власності ПАТ «Птахогосподарство «Червоний прапор». Як стало відомо від керівництва підприємства, у «ЛНР» заявили про націоналізацію всього майна птахофабрики. Птахофабрика, що складається із зони підрощення молодняку та фабрики для курей-несучок, забезпечувала значну частину області яйцем. Такі дії терористів призвели до дефіциту яйця в регіоні.