Аваков взявся за заправки Ставицького

МВС України розслідує кримінальне провадження щодо посадових осіб групи компаній "БРСМ
Depo.Гроші
27 травня 2015 15:02
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу МВС України.

За даними міліції, в 2014-2015 роках, зловживаючи своїм службовим становищем та діючи за попередньою змовою, посадові особи групи компаній "БРСМ", а саме: ТОВ  БРСМ-Нафта", "БРСМ", "Укртрансоіл-2009", "Росукренергохолдинг",  "Біотехнології-2000", "Елемент Oil", OOO "Бел-оіл", "Нафтосбут", "АЗС-оіл", "Нафто Синтез", " Укрнафтотрейдинг" незаконно заволоділи коштами на загальну суму понад 1,2 млрд грн.

Зазначається, що вони привласнили гроші, зокрема, шляхом незаконного придбання, виробництва та збуту нафтопродуктів.

Кримінальне провадження щодо посадових осіб групи компаній "БРСМ" відкрито за ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах)

Як повідомляв depo.ua, група "БРСМ-Нафта" придбала дві автозаправні станції"ПММ", що належить артисту і політику Михайлу Поплавському.

Довідка:

Група "БРСМ-Нафта" володіє в Україні 147 АЗС і чотирма нафтобазами. Мережа належить на паритетних засадах екс-міністру енергетики та вугільної промисловості Едуарду Ставицькому і його партнеру Андрію Бібі.

У вересні в компанії заявили, що 50% -ва частка, що належала раніше Валентині Ушакової (родичка Ставицького), перейшла компанії Mellian Management Ltd, зареєстрованої в Белізі.