Аваков виведе ДАІ на окружну, а УБОЗ ліквідує

В рамках реформи МВС планується ліквідувати УБОЗ, а ДАІ в нинішньому вигляді - винести за межі міста
Depo.Гроші
16 жовтня 2014 17:35
ФОТО: depo.ua
Аваков виведе ДАІ на окружну, а УБОЗ ліквідує
Аваков виведе ДАІ на окружну, а УБОЗ ліквідує

Про це на брифінгу повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, передає ДеПо з посиланням на «ЛігаБізнесІнформ».

«Не буде більше такого об'єднання як УБОЗ. Управління боротьби з організованою злочинністю - це скоріше репресивний апарат, ніж апарат, який служить цілям захисту громадян. Те, що в ньому є коректного, корисного і адекватного, перейде до складу кримінального блоку. Буде ліквідована транспортна міліція... буде ліквідована ветеринарна міліція», - сказав він.

Аваков зазначив, що за рахунок скорочень буде збільшено блок охорони громадського порядку і розслідувань. Він зазначив, що це особливо актуально при тому, що прокуратура з 1 січня позбавляється функцій слідства.

«Буде реформовано склад ДАІ. Власне, всередині міста, ДАІ та ППС будуть об'єднані в одну систему. По суті, ДАІ залишиться як функціонуючий інструмент тільки на дорогах, що з'єднують населені пункти», - додав міністр.

Він повідомив, що концепцію реформування МВС планується представити на спеціальному засіданні уряду, яке відбудеться або на цьому тижні, або на початку наступного.

Як повідомляв ДеПо, раніше глава МВС представив концепцію реформи Міністерства внутрішніх справ України. Зокрема, мова йшла про реформування ДАІ, ліквідацію УБОЗ та створення муніципальної поліції.