Аваков: Проти компанії "БРСМ-нафта" відкрито два кримінальних провадження

Керівництво компанії БРСМ, чия нафтобаза загорілася вчора під м.Васильків, підозрюється у «відмиванні» коштів, отриманих за реалізацію вкраденого або незаконно розмитненого бензину
Depo.Гроші
9 червня 2015 19:39
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"У нас останнім часом було два кримінальних провадження щодо компанії БРСМ. Одне з них було відкрито, коли мова йшла про фальсифікацію якості пального. Це провадження вела Генеральна прокуратура, друге провадження було відкрито буквально півтора тижні тому. Воно стосувалося більш важкої статті 191 - "розкрадання". І було відкрито слідчим управлінням МВС з підозрою на махінації в 1,2 млрд грн, там мова йшла про проведення пального через сумнівні компанії з сумнівним джерелом. Говорячи простою мовою, слідство підозрює, що ця компанія "відмивала" крадений бензин або незаконно розмитнений", - сказав він.

За словами Авакова, провадження триває.

"Це провадження до сих пір іде, але говорити про це поки рано. Можливо ці випадки пов'язані, але я б дав слідчим можливість розібратися", - наголосив він.

Нагадаємо, Аваков заявив, що у Міністерстві внутрішніх справ схиляються до версії, що причиною пожежі на нафтобазі "БРСМ-нафта" під Васильковим в Київській області стала виробнича недбалість під час технологічного процесу.