Аваков: Конфлікт в офісі "Укртранснафти" вичерпаний і перенесений в юридичну площину

Конфлікт менеджерів, депутатів у приміщенні офісу "Укртранснафти" вичерпаний і перенесений в площину юридичних рішень
Depo.Гроші
20 березня 2015 05:26
ФОТО: depo.ua
Аваков: Конфлікт в офісі "Укртранснафти" вичерпаний і перенесений в юридичну площину
Аваков: Конфлікт в офісі "Укртранснафти" вичерпаний і перенесений в юридичну площину

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у своєму "Твіттері", передає Депо.ua.

"Міліція Києва взяла під охорону приміщення "Укртранснафти". Конфлікт менеджерів, депутатів вичерпаний і перенесений в площину юридичних рішень", - повідомив Аваков.

Нагадаємо, спостережна рада "Уктранснафти" 19 березня тимчасово відсторонила Олександра Лазорка від виконання обов'язків голови правління компанії.

Пізніше голова спостережної ради "Укртранснафти" приніс Лазорку копію цього протоколу.

Водночас Лазорко забарикадувався в будівлі компанії і заявив, що має намір оскаржити своє звільнення в суді. Допустити нового керівника "Укртранснафти" Юрія Мірошника вдалося тільки, вибивши двері.

Зауважимо, голова Міненерго Володимир Демчишин раніше заявляв, що ініціюватиме звільнення голови правління ПАТ "Укртранснафта" Олександра Лазорка за розтрати на зберігання технологічної нафти на потужностях групи "Приват".

"Міністру стало відомо, що у 2015 р. вартість за зберігання державної нафти була підвищена в 2 рази - до 6,4 грн/т, на сьогодні "Укртранснафта" щодня платить близько 2,5 млн грн за зберігання", - повідомляло джерело газети "Дзеркало тижня".
За його словами, міністр вважає це неприпустимим, у зв'язку з чим 13 березня анонсував Олександру Лазорку намір звільнити його із займаної посади. Це спровокувало скандал з боку лідерів групи "Приват".

Вчора ввечері голова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський прибув до київського офісу "Укртранснафти", щоб розібратися в зміні керівництва підприємства. Тут він обговорив ситуацію з міністром енергетики Володимиром Демчишиним, який також згодом прибув в офіс "Укртранснафти".

"Була нормальна розмова. Ми не хочемо якихось силових заходів. Ми спілкувалися, пили воду, Коломойський вів себе коректно. Вони хочуть вивчити протокол рішення спостережної ради про відсторонення Лазорка з посади", - сказав Демчишин.

"Він (Коломойський) сьогодні нам заявив, що несе моральну відповідальність за компанію "Укртртанснафта", тому він не міг не прийти на цю зустріч, не міг не підтримати Лазорка", - сказав міністр.

"Рішення спостережної ради було легітимним, воно було ухвалене правомірно, відповідно до всіх вимог. Підстав йому недовіряти, сумніватися в ньому немає", - додав він.

"Гадаю, що після проведення всіх заходів щодо перевірки тих документів, які були нами надані, ми побачимо новий день", - сказав міністр.

Демчишин висловив сподівання, що нещодавно призначений новий керівник "Укртранснафти" Юрій Мірошник у п'ятницю прийде в офіс компанії і почне виконання своїх обов'язків.