Армія отримала "паливо Курченка", але не безкоштовно

Перші 10 тисяч тонн палива за найнижчими цінами державне підприємство "Укртранснафтопродукт" почало відвантажувати військовим частинам ЗСУ
Depo.Гроші
11 липня 2015 17:09
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє сайт "Інформаційний опір", передає depo.ua.

"Ми закупили сьогодні дизель для Збройних сил за ціною 19 104 грн за тонну, що в перерахунку на літр становить близько 16 грн за літр. Що є на сьогодні найкращою ціною, і що змогло статися завдяки відсутності корупції і повного взаємодії між різними гілками влади" , - зазначив заступник міністра оборони України Юрій Гусєв під час передачі палива однієї з військових частин.

"Головне, на що ми сьогодні звертаємо увагу - що "Укртранснафтопродукт" почав поставляти нафтопродукти Міністерству оборони, але на платній основі, власне, підтверджуючи, що у них на балансі ці нафтопродукти є, і вони виконують рішення суду, згідно з яким зберігають і реалізовують дані нафтопродукти", - заявив під час передачі палива секретар Комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони Іван Винник.

Депутат висловив сподівання, що "сьогоднішня подія позитивно вплине на всіх в сесійній залі, і буде все ж прийнятий законопроект, який дозволить на безоплатній основі протягом нинішнього бюджетного року передати всі залишилися нафтопродукти Збройним силам України. Мова йде про мільярд гривень!".

Нагадаємо, Верховна Рада не підтримала законопроект Пашинського про передачу конфіскованого "палива Курченка", яке за рішенням суду для відповідального зберігання та реалізації передано ГК "Укртранснафтопродукт", у вигляді активу Збройним силам України.

Інші новини читайте в рубриці Гроші.depo.ua