Apple залишилася найінноваційнішою компанією світу

Американська Apple Inc. зберегла перше місце в списку 50 найбільш інноваційних компаній світу за підсумками 11 роки поспіль, Google залишилася на другому місці
Depo.Гроші
3 грудня 2015 22:30
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в звіті "The Most Innovative Companies +2015: Four Factors that Differentiate Leaders, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

Як повідомляється, Apple займає перше місце в цьому списку щороку, починаючи з 2005, а Google - друге місце щороку, починаючи з 2006 року.

Tesla Motors в 2015 році піднялася в рейтингу з 7 на 3 місце, Microsoft і Samsung замкнули п'ятірку лідерів.

Серед компаній, що увійшли до десятки лідерів, - п'ять компаній сфери технологій, автовиробники - Tesla, Toyota, BMW і Daimler, а також біотехнологічна компанія Gilead.

В якості чотирьох факторів, що сприяють успіху інноваторів, в BCG відзначають здатність цих компаній забезпечити високу швидкість розвитку інновацій, вдосконалення ефективності процесів в області НДДКР, максимально ефективне використання технологічних платформ, а також систематичне вивчення суміжних ринків.

"В основі успіху лежать наукові дослідження і технології, які набувають все більшого значення в якості факторів розвитку інновацій, оскільки сприяють розробці нових продуктових пропозицій і дають можливість дестабілізувати існуючий ринок", - наголошується в звіті BCG.

У список інноваторів цього року увійшло 29 компаній із США, 11 з Європи, 10 з Азії, 3 з Китаю і одна з Індії.

Так, в числі цих компаній китайська інтернет-компанія Tencent, виробник мережевого устаткування Huawei і виробник персональних комп'ютерів Lenovo, а також індійський автовиробник Tata Motors.

Серед суттєвих змін в порівнянні з рівнем 2014 року - істотне погіршення позиції Facebook: ця компанія опустилася з 9 на 28 місце в списку найбільш інноваційних компаній.

Японська Sony, що зайняла в минулому році 10 місце в рейтингу, цього року не потрапила в нього.

The Boston Consulting Group - міжнародна компанія, що спеціалізується на управлінському консалтингу, провідний консультант з питань стратегії бізнесу.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.