Apple залишилася найінноваційнішою компанією світу

Американська Apple Inc. зберегла перше місце в списку 50 найбільш інноваційних компаній світу за підсумками 11 роки поспіль, Google залишилася на другому місці

Про це йдеться в звіті "The Most Innovative Companies +2015: Four Factors that Differentiate Leaders, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

Як повідомляється, Apple займає перше місце в цьому списку щороку, починаючи з 2005, а Google - друге місце щороку, починаючи з 2006 року.

Tesla Motors в 2015 році піднялася в рейтингу з 7 на 3 місце, Microsoft і Samsung замкнули п'ятірку лідерів.

Серед компаній, що увійшли до десятки лідерів, - п'ять компаній сфери технологій, автовиробники - Tesla, Toyota, BMW і Daimler, а також біотехнологічна компанія Gilead.

В якості чотирьох факторів, що сприяють успіху інноваторів, в BCG відзначають здатність цих компаній забезпечити високу швидкість розвитку інновацій, вдосконалення ефективності процесів в області НДДКР, максимально ефективне використання технологічних платформ, а також систематичне вивчення суміжних ринків.

"В основі успіху лежать наукові дослідження і технології, які набувають все більшого значення в якості факторів розвитку інновацій, оскільки сприяють розробці нових продуктових пропозицій і дають можливість дестабілізувати існуючий ринок", - наголошується в звіті BCG.

У список інноваторів цього року увійшло 29 компаній із США, 11 з Європи, 10 з Азії, 3 з Китаю і одна з Індії.

Так, в числі цих компаній китайська інтернет-компанія Tencent, виробник мережевого устаткування Huawei і виробник персональних комп'ютерів Lenovo, а також індійський автовиробник Tata Motors.

Серед суттєвих змін в порівнянні з рівнем 2014 року - істотне погіршення позиції Facebook: ця компанія опустилася з 9 на 28 місце в списку найбільш інноваційних компаній.

Японська Sony, що зайняла в минулому році 10 місце в рейтингу, цього року не потрапила в нього.

The Boston Consulting Group - міжнародна компанія, що спеціалізується на управлінському консалтингу, провідний консультант з питань стратегії бізнесу.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.

'); } else { document.write("
<\/div>"); var wrapper = document.getElementById('footer_widget_wrap'); wrapper.style.display ='block'; wrapper.addEventListener('click', function (e) { var url, target = e.target, dtitle, ddescr, durl, dimg; if ( target.tagName.toLowerCase() === 'i' ){ target = target.parentElement; } if ( !target.classList.contains( 'wcont' ) ) return; dtitle = document.querySelector('meta[property="og:title"]').getAttribute('content'), ddescr = document.querySelector('meta[property="og:description"]').getAttribute('content'), durl = document.querySelector('meta[property="og:url"]').getAttribute('content'); dimg = document.querySelector('meta[property="og:image"]').getAttribute('content'); if ( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_fb' ) { url = 'https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?src=sp&u=' + durl; } else if( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_tw' ) { url = 'https://twitter.com/intent/tweet?url=' + durl + '&text=' + ddescr; } else if( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_gp' ) { url = 'https://plus.google.com/share?url=' + durl; } window.open(url); }); }