Аналітики ЖК «Флагман» підказали, як зробити правильний викуп земельної ділянки у держави

Для того, щоб сьогодні купити або ж продати земельну ділянку, ви повинні оформити досить багато документів, які вам знадобляться для здійснення даного процесу
Depo.Гроші
13 березня 2015 08:40
ФОТО: depo.ua
Аналітики ЖК «Флагман» підказали, як зробити правильний викуп земельної ділянки у держави
Аналітики ЖК «Флагман» підказали, як зробити правильний викуп земельної ділянки у держави

Як повідомляють аналітики ЖК «Флагман», цей цроцесс не сильно відрізняється від купівлі нерухомості в Києві. Сьогодні ми з вами поговоримо про те, як же викупити земельну ділянку у держави, хто нам у цьому може допомогти, і звичайно ж, які документи у нас повинні бути на руках, щоб здійснити цей процес викупу.

Купівля земельної ділянки є процесом досить складним, при всьому при цьому, ще й досить дорогим, як в принципі, і всі процеси купівлі та продажу нерухомості в Києві. Також, експерти житлового комплексу «Флагман» стверджують, що потрібно звернути вашу увагу на те, що є способи отримати земельну ділянку зовсім безкоштовно, але для цього необхідно перевірити всі документи і деякі обставини, які можуть сприяти тому, щоб вам абсолютно безкоштовно дісталася та чи інша ділянка землі. Такі процеси зазвичай затягуються на довгий термін, тому для оформлення всіх паперів, документів та довідок, буде потрібно досить багато часу, але не варто також забувати і про те, що сьогодні існують способи прискорити всі процеси. Для цього вам потрібно мати пристойний запас грошових коштів, просто кажучи, галузь корупції у цій сфері процвітає також добре, як і у всіх інших галузях нашого соціального суспільства.

В першу чергу, ви повинні подбати про те, щоб ділянка, яка вас зацікавила, і яку ви хочете продати або ж придбати, стояла на кадастровому обліку. Це основна вимога до ділянок, що підлягають продажу або ж покупці. Ті ділянки землі, які не зареєстровані в даному кадастрі, не можуть бути ні продані, ні куплені, тобто ніяких операцій з купівлі-продажу, здійснено з ними бути не може. Для того, щоб поставити на кадастровий облік клаптик землі, вам потрібно в першу чергу, написати заяву, до якої ви також повинні будете додатково прикласти і межовий план. Даний прикладений документ також коштує певних грошей, які ви повинні будете віддати кадастровому фахівцю, який і зробить вам даний план.

Крім цього моменту, вам також потрібно буде пройтися по багатьом інстанціям, де ви повинні оплачувати кожну процедуру та документ, який ви отримаєте. Будь-який процес, пов'язаний зі збором документації, передбачає собою витрати, причому чималі. Якщо ви сьогодні вирішили придбати земельну ділянку, то будьте готові до того, що минулі ціни вже не будуть актуальними, тому як курс долара сьогодні дуже нестабільний, і ціни вже зросли, як мінімум вдвічі.