АМКУ сумнівається, що Ахметов - монополіст

В.о. глави Антимонопольного комітету України Микола Бараш сумнівається в монополізмі ДТЕК в електроенергетиці країни, незважаючи на його значну частку на ринку теплової генерації
Depo.Гроші
13 травня 2015 17:40
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав журналістам в Києві в середу, передає depo.ua з посиланням на "Економічну правду".

"Я завжди вважав і вважаю, що АМКУ поза політикою... Ситуація із ДТЕК не така проста, як здається. Справді, у ДТЕК величезна частка в тепловій генерації", - сказав він.

Бараш нагадав, що наявна в країні модель єдиного покупця електроенергії в особі ДП "Енергоринок" впроваджувалася упродовж останніх десяти років і її основою є зрівнювання виробників з різним потенціалом, пише "Інтерфакс-Україна".

"Тепер ви хочете, щоб я, людина, яка витратила стільки сил на будівництво цієї конкурентної моделі, сказала, що в нас є монополія? Комітет п'ять років робив усе, щоб запровадити з 1995 року цю про-конкурентну модель, стверджуючи, що це про-конкурентна модель. І ви хочете, щоб я через 10 років сказав, що це анти-конкурентна модель?" - додав Бараш.

Нагадаємо, глава Міненерговугілля Володимир Демчишин 28 квітня 2015 року заявив, що питання монополізму енергохолдингу ДТЕК на українському ринку вугілля і теплової генерації має вирішувати АМКУ.

Мітки: АМКУ