АМКУ перевірить торговельні мережі через різке подорожчання продуктів

Антимонопольний комітет України у зв'язку з лютневим зростанням цін на продовольчі товари розпочав перевірки діяльності найбільших торговельних мереж країни, їхніх постачальників та виробників продуктів харчування на предмет дотримання ними вимог законодавства про захист економічної конкуренції
Depo.Гроші
4 березня 2015 13:12
ФОТО: depo.ua
АМКУ перевірить торговельні мережі через різке подорожчання продуктів
АМКУ перевірить торговельні мережі через різке подорожчання продуктів

Про це йдеться у повідомленні АМКУ, передає depo.ua.

«У зв'язку із зростанням цін, наприкінці лютого, на продовольчі товари Антимонопольним комітетом розпочато у межах повноважень дослідження діяльності найбільших торгових мереж, постачальників цих мереж та виробників продуктів харчування на предмет дотримання ними вимог законодавства про захист економічної конкуренції», - зазначили в АМКУ.

У разі виявлення порушень законодавства про захист економічної конкуренції комітет пообіцяв «вжити заходів відповідно до чинного законодавства».

За даними Комітету, за балансами попиту та пропозиції основних продуктів харчування, які розроблені Мінекономрозвитку, дефіциту продуктів харчування не спостерігається.

Як повідомляв depo.ua, через різкий стрибок курсу долара минулого тижня серед українців почалася «продуктова» паніка. Люди змітають з полиць магазинів сіль, цукор та крупи. Ціни при цьому стрімко зростають. У деяких супермаркетах навіть були введені обмеження на продаж соціально значимих продуктів.