АМКУ розпочав розслідування проти «Київхліба» через підвищення цін

Київське міське територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало розслідування проти ПАТ «Київхліб» у зв'язку з необґрунтованим підвищенням цін на хліб
Depo.Гроші
13 березня 2015 16:59
ФОТО: depo.ua
АМКУ розпочав розслідування проти «Київхліба» через підвищення цін
АМКУ розпочав розслідування проти «Київхліба» через підвищення цін

«Київхліб» необґрунтовано завищив окремі статті витрат із собівартості хліба, зокрема на борошно, масло і цукор, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу відомства.

«Зазначені товариством підстави для підвищення ціни на хліб український, батон нарізний, хліб пшеничний (у розмірі 24,3%, 34,8%, 26,6% відповідно) визначені відділенням (АМКУ, - ред.) як необґрунтовані», - йдеться в повідомленні.

За результатами розгляду справи АМКУ вживе заходів відповідно до чинного законодавства про захист економічної конкуренції.

Як повідомляв depo.uaз 12 березня в Києві в роздрібному продажі подорожчав хліб на 25-30%.

18 лютого «Київхліб» підняв ціни на хліб на 10-12%. Після цього мер Києва Віталій Кличко попросив компанію не підвищувати ціни на окремі сорти хліба.

Нагадаємо, сьогодні мер Києва Віталій Кличко заявив, що ціни на соціальні сорти хліба в роздрібній мережі столиці будуть знижені із завтрашнього дня, 14 березня.