Алкоголь і сигарети можуть подешевшати

Кабінет міністрів на сьогоднішньому засіданні має намір ухвалити рішення про зниження вартості акцизних марок на тютюнову та алкогольну продукцію
Depo.Гроші
19 листопада 2014 13:06
ФОТО: depo.ua
Алкоголь і сигарети можуть подешевшати
Алкоголь і сигарети можуть подешевшати

Про це, відкриваючи засідання Кабміну, повідомив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, пише ДеПо з посиланням на «Українські новини».

«Ми підтримуємо пропозицію Міністерства фінансів щодо зниження вартості акцизної марки на алкогольні напої, оскільки вартість акцизної марки була надумано збільшена для того, щоб платити роялті і для того, щоб не контролювати переміщення підакцизних товарів, а дати можливість комусь заробити», - сказав прем'єр.

Він підкреслив, що різні бізнес-асоціації представляли урядові різне бачення даної проблеми, але уряд наполягає на зниженні податкового навантаження на громадян.

«У нас бачення одне - немає чого витягати гроші з кишень громадян та переводити їх в офшорні зони. Я сподіваюся, що виробники підакцизної продукції, в першу чергу алкогольної, будуть також виконувати свої зобов'язання... Дорогі друзі, податки платимо! Уряд свою роботу робить, ви також робіть свою», - сказав прем'єр.

Він очікує від виробників дисциплінованої сплати податків і спрямованих на максимальну легалізацію ринку дій.

Як повідомлялося, Державна фіскальна служба не планує ініціювати підвищення акцизів в 2015 році.