Активістів не допустили на засідання Бюро ЦК ТСО України щодо розпродажу "оборонного" майна

Вчора, 26 травня, на засідання Бюро Центрального комітету товариства сприяння обороні (ЦК ТСО) України не допустили активістів, які намагалися завадити подальшому розпродажу військового майна товариства

Про це повідомляє Управління сприяння територіальній обороні у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Вчора, 26.05.2016р (на третьому році окупації та військової агресії на території України), у Києві відбулось засідання Бюро ЦК ТСО України. Представники громадськості, народний депутат України Ігор Луценко намагалися потрапити на це засідання, аби завадити подальшому розпродажу майна "оборонного" товариства, але, порушуючи основний принцип діяльності громадських організацій, закріплений в Законі України "Про громадські обєднання", керівництво ТСОУ не допустило громадян України на своє зібрання, використавши для цього, в тому числі, працівників поліції, яких викликали одразу 4 машини та 1 слідчу групу", - повідомили у відомстві.

Як зазначається, за складнощами на засідання змогли потрапити представники ЗМІ, а саме Espreso.TV. "Проте, щойно поліція відтіснила активістів від місця проведення зборів, а журналісти покинули залу засідань, вище керівництво "Товариства сприяння обороні України" розпочало звичну вже для себе "роботу" із дерибану майна. Нагадаємо, що ТСОУ використовує майно бувшого ДТСААФ УРСР, самовільно проголосивши себе правонаступниками цієї організації", - йдеться в повідомленні.

Вчора на засідання, зокрема, розглядалось питання про "інвестиційний проект" на території в 4,26 гектари, яка належить Полонській автошколі. Крім того, під грифом "різне" було вирішено передати в оренду цілу будівлю в Києві, а також піднімалось питання продажу 4-поверхової будівлі Центрального Комітету ТСОУ. яка знаходиться в 100 метрах від метро Шулявська. Слід зазначити, що керівництво ТСОУ підтвердило своє бажання продати Дарницький автодром, який займає більше 3х гектарів у м. Києві та відмовилося розглядати інші пропозиції стосовно цього обєкту, намагаючись передати його у власність раніше визначеній комерційній структурі.

Крім скандальних майнових рішень, було розглянуто ще кілька питань стосовно нагородження членів ТСОУ від імені самого ТСОУ, проведення конкурсу всередині організації для членів організації та святкування 25-річчя з моменту проголошгення самих себе правонаступниками радянського ДТСААФ.

"Жодних питань, які б стосувалися допомоги армії та флоту України, підготовки мобілізаційного резерву, або військово-патріотичного виховання, не розглядалось, як і на більшості попередніх засідань, за останніх 3 роки. Цинічно виглядала також легітимізація процесу внесення змін до Статуту цієї організації, коли жодному учаснику не роздали навіть тексту змін, але тим не менш провели голосування щодо винесення цих змін на голосування З'їзду ТСО України, який відбудеться восени", - зазначили в Управлінні.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme