Airbus відмовився постачати літаки росіянам

Європейський авіаконцерн Airbus Group вирішив не постачати замовлені російською авіакомпанією "Трансаеро" чотири лайнери А380
Depo.Гроші
28 серпня 2015 10:32
ФОТО: depo.ua

Дата поставки, намічена на поточний рік, переноситься поки на невизначений термін, передає depo.ua з посиланням на Bloomberg.

Падіння цін на нафту і санкції проти Росії, запроваджені через анексію Криму, вдарили по російській економіці і рублю. Відповідно зменшився і попит на авіаперевезення.

"Ми працюємо з ними, щоб визначити нові терміни. Зважаючи на турбулентність на російському ринку в цілому протягом останніх двох років, в цьому немає нічого дивного", - говорить виконавчий віце-президент Airbus Кріс Баклі.

В американській корпорації Boeing розповіли, що також ведуть переговори про перенесення строків поставок російським покупцям, зокрема, "Аерофлоту".

За даними видання, російські авіакомпанії повернули кілька орендованих літаків Airbus і Boeing через економічний спад у Росії в поєднанні з високими витратами на позики після того, як процентні ставки були підвищені, щоб сповільнити падіння рубля.

Нагадаємо, раніше Франція відмовилася постачати Росії універсальні вертольоносці типу "Містраль". 

На початку серпня 2015 року країни домовилися про розрив контракту. Кораблі залишаться у власності Франції.

Більше новин читайте на Гроші.depo.ua