Ахметову не дозволили взяти під тотальний контроль 6 енергокомпаній

Фонд державного майна не дозволив віддати під повний контроль холдингу ДТЕК Ріната Ахметова шість енергокомпаній
Depo.Гроші
26 квітня 2016 10:54
ФОТО: depo.ua

Так, 25 квітня у Києві відбулися загальні збори акціонерів ПАТ "Київенерго" і ПАТ "ДТЕК Крименерго", під час яких, серед іншого, акціонери мали розглянути питання про зміну типу товариства з ПАТ на ПрАТ, передає depo.ua.

"Представники ФДМУ зареєструвалися на зборах і не голосували за прийняття цього рішення, завдяки чому його не було прийнято", - поінформували в Фонді держмайна.

Раніше, 22 квітня, у Краматорську Донецької області відбулися загальні збори акціонерів ПАТ "ДТЕК Донецькобленерго", які розглянули аналогічне питання.

"Під час цих зборів представники ФДМУ також не дозволили змінити тип товариства", - заявили в прес-службі фонду.

Крім того, 21 квітня у Львові відбулися збори акціонерів "ДТЕК Західенерго", на яких представники ФДМ також не голосували за зміну типу товариства з ПАТ на ПрАТ, завдяки чому його не ухвалили.

19 квітня у Дніпропетровську на зборах акціонерів "ДТЕК Дніпрообленерго" представники ФДМ теж не дали змінити ПАТ на ПрАТ.

18 квітня у Запоріжжі на зборах акціонерів "ДТЕК Дніпроенерго" питання зміни типу товариства з ПАТ на ПрАТ теж загальмувала позиція ФДМ.

Таким чином, за останній тиждень подібні збори відбулися на шести компаніях ДТЕК, де Рінат Ахметов володіє контрольним пакетом акцій, а 25% належать державі.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші