Ахметов заборгував державі півмільярда

Група ДТЕК бізнесмена Ріната Ахметова накопичила понад 500 млн грн боргів з ПДВ і податку на прибуток за рахунок підприємств в зоні АТО
Depo.Гроші
13 липня 2015 18:53
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє РБК-Україна, передає depo.ua.

Як повідомили в Державній фіскальній службі, в відомстві говорять про реструктуризацію частини боргів ДТЕК по ПДВ і податку на прибуток на більш ніж 500 млн грн, накопичених, в основному, за рахунок підприємств, що перебувають у зоні АТО.

Крім того, у центральному апараті ДФС додали, що в червні 2015 році ДТЕК заплатила 850 млн грн.

"ПРАТ "Нафтогазвидобування" (нафтогазовий напрямок ДТЕК,- ред.) не має боргів по рентних платежах за видобутий газ і газовий конденсат і, відповідно, не реструктуризувало їх", - уточнили в прес-службі компанії.

Разом з тим, в 2015 році "Нафтогазвидобування" було змушене реструктуризувати частину суми ПДВ і податку на прибуток, нарахованих у період дії арештів рахунків, майна і продукції. Дані арешти неправомірно накладаються Печерським районним судом Києва з кінця березня 2015 р. в рамках кримінальних справ трирічної давності. Ставка кредиту складає 36% річних, таким чином, компанія щомісяця несе значні збитки для його обслуговування".

Нагадаємо, Ахметівська "СКМ" за рік втратила $1,8 млрд .

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.

Мітки: Ахметов