Ахметов вкладає 100 млн. в економіку Росії

Компанія Corum Group планує інвестувати 80-100 млн. рублів у розвиток ремонтно-сервісного центру, відкритого торік в місті Новокузнецьк в Кемеровській області Росії
Depo.Гроші
29 червня 2015 21:30
ФОТО: depo.ua
Ахметов вкладає 100 млн. в економіку Росії
Ахметов вкладає 100 млн. в економіку Росії

Про це повідомив генеральний директор компанії Яків Сідляренко, передає "FlashSiberia".

"У планах компанії додатково інвестувати в розвиток центру в Новокузнецьку близько 80-100 млн рублів", - сказав він.

Соrum ввела першу чергу ремонтно-сервісного центру в Новокузнецьку в серпні минулого року. Тоді ж компанія заявляла, що в його відкриття інвестиції складуть більше 80 млн рублів.

Говорячи про роботу центру, Сідляренко зазначив, що активна фаза реалізації продукції почалася з першого кварталу 2015 року. "Ми очікуємо суттєве зростання виручки по сервісу і ремонтам. У планах забезпечити питому вагу продажу ремонтно-сервісного центру до загального обсягу продажів Corum Rus за підсумками 2015 року до 3,3%. Схожа динаміка очікується і по росту відсотка контрактів ремонтно-сервісного центру в портфелі компанії - з 0,6% на кінець 2014 року до 3,2% до кінця 2015 року", - пояснив гендиректор.

У перспективі на базі ремонтних майданчиків Corum буде локалізована збірка низки лінійок гірничої техніки. "Також у найближчих планах - оснащення центру додатковим обладнанням", - додав Сідляренко, уточнивши, що "рішення про подальше розширення ремонтно-сервісних потужностей буде прийматися в залежності від ситуації на ринку".

За його словами, Росія - один з найбільш великих ринків присутності Corum. У 2014 році частка продажів компанії на ринку РФ склала 16% (у 2013 році - 17%). Крім поставок обладнання компанія здійснює післяпродажне обслуговування і сервіс, частка якого від загальної виручки склала в 2014 році майже 60%. "Також ми розвиваємо в Росії напрямок шахтобудування. З дня на день буде підписаний контракт з ключовим клієнтом на проходку горизонтальних і похилих гірничих виробок шахти", - зазначив Сідляренко.

Нагадаємо, компанія Corum входить у найбільшу на Україні фінансово-промислову групу "Систем Кепітал Менеджмент" Рината Ахметова. У Corum входять три заводи та ремонтні майданчики в Росії та Україні, а також торгові компанії у В'єтнамі, Казахстані, Польщі, Росії та Україні.