Ахметов вирішив державним коштом сподобатись мешканцям Донбасу

Вчора Київський апеляційний адміністративний суд зобов'язав уряд відновити соціальні виплати мирним жителям окупованих територій Донбасу, а також виплатити заборгованість
Depo.Гроші
3 квітня 2015 07:14
ФОТО: depo.ua
Ахметов вирішив державним коштом сподобатись мешканцям Донбасу
Ахметов вирішив державним коштом сподобатись мешканцям Донбасу

Цю звістку до української громадськості донесла Наталія Ємченко, як займає посаду директора з комунікації фінансово-промислової групи "Систем Кепітал Менеджмент", акції якої, як відомо, на 100% належить олігарху Рінату Ахметову.

Прес-секретарем компанії Ємченко працює вже більше 10 років.

Таким чином речники Ахметова намагаються подати перспективу відновлення соціальних виплат та пенсій на Донбасі, як свою заслугу, отримавши підтримку донбасців, не вкладаючи при цьому власних грошей.

Нагадаємо, 11 лютого Окружний адмінсуд Києва визнав незаконним і недійсним пункт постанови Кабміну від 7 листопада 2014 року про скасування соцвиплат жителям підконтрольних бойовикам територій Донбасу. А Київський апеляційний адміністративний суд вчорашнім рішенням залишив цю постанову в силі. 

Відзначимо, Міністерство юстиції України уже планує оскаржувати рішення апеляційного суду, який відхилив скаргу Кабміну і залишив у силі рішення Київського окружного апеляційного суду, відповідно до якого уряд повинен не тільки почати виплати мирним жителям, а й погасити заборгованість перед людьми.