Ахметов обіцяє не влаштовувати киянам «темну»

«Київенерго» інформує мешканців Києва про те, що не планує відключати їх від електропостачання
Depo.Гроші
3 вересня 2014 11:08
ФОТО: depo.ua
Ахметов обіцяє не влаштовувати киянам «темну»
Ахметов обіцяє не влаштовувати киянам «темну»

Про це йдеться в повідомленні «Київенерго», передає ДеПо.

Разом з тим, в компанії відзначили, що «у разі виникнення непередбачених ситуацій у роботі об'єднаної енергосистеми України, відповідно до розпорядження Міненерговугілля і НЕК « Укренерго» можлива реалізація заходів, спрямованих на обмеження електропостачання».

Зокрема, мова йде про можливі відключення електроенергії до 20% від запланованих величин (в години з 08.00 до 22.00).

«При виникненні аварійних ситуацій в енергосистемі України та Києва « Київенерго », як енергопостачальна компанія, буде зобов'язана виконувати вказівки НЕК              « Укренерго »- центральної диспетчерської служби України», - йдеться у повідомленні.

«З метою виконання завдання Міненерговугілля з накопичення палива до зимового періоду Київенерго просить киян змінити своє ставлення до споживання електроенергії в сторону енергоефективності», - зазначили в компанії.

Так, компанія закликає киян, по можливості, економно використовувати електроенергію в робочі дні з 8:00 до 11:00 і з 20:00 до 23:00, а у вихідні дні з 21:00 до 00:00.

Як відомо, компанія «Київенерго» входить до групи компаній «ДТЕК», яка входить в холдинг «СКМ», що належить бізнесменові Ринату Ахметову.

Як повідомляв ДеПо, раніше в Міненергетики повідомили, що в Україні в ранкові та вечірні години пік будуть відключати електропостачання.