Ахметов обіцяє не влаштовувати киянам «темну»

«Київенерго» інформує мешканців Києва про те, що не планує відключати їх від електропостачання
Ахметов обіцяє не влаштовувати киянам «темну»
Ахметов обіцяє не влаштовувати киянам «темну»

Про це йдеться в повідомленні «Київенерго», передає ДеПо.

Разом з тим, в компанії відзначили, що «у разі виникнення непередбачених ситуацій у роботі об'єднаної енергосистеми України, відповідно до розпорядження Міненерговугілля і НЕК « Укренерго» можлива реалізація заходів, спрямованих на обмеження електропостачання».

Зокрема, мова йде про можливі відключення електроенергії до 20% від запланованих величин (в години з 08.00 до 22.00).

«При виникненні аварійних ситуацій в енергосистемі України та Києва « Київенерго », як енергопостачальна компанія, буде зобов'язана виконувати вказівки НЕК              « Укренерго »- центральної диспетчерської служби України», - йдеться у повідомленні.

«З метою виконання завдання Міненерговугілля з накопичення палива до зимового періоду Київенерго просить киян змінити своє ставлення до споживання електроенергії в сторону енергоефективності», - зазначили в компанії.

Так, компанія закликає киян, по можливості, економно використовувати електроенергію в робочі дні з 8:00 до 11:00 і з 20:00 до 23:00, а у вихідні дні з 21:00 до 00:00.

Як відомо, компанія «Київенерго» входить до групи компаній «ДТЕК», яка входить в холдинг «СКМ», що належить бізнесменові Ринату Ахметову.

Як повідомляв ДеПо, раніше в Міненергетики повідомили, що в Україні в ранкові та вечірні години пік будуть відключати електропостачання.