Ахметівський ДТЕК готовий продати частину активів

У холдингу ДТЕК бізнесмена-мільярдера Ріната Ахметова запевняють, що готові до продажу частини активів, якщо буде доведено монопольне становище компанії на українському енергетичному ринку
Depo.Гроші
30 квітня 2015 17:00
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу компанії.

"ДТЕК не допускав і не допускає антиконкурентних дій на ринках вугілля і виробництва електроенергії. Щодо ДТЕК немає санкцій або розслідувань за фактами порушень цих норм закону. Згідно із законодавством України, ДТЕК не є монополістом. Усі свої активи ДТЕК придбав в повній відповідності із законом", - стверджують у компанії.

У прес-службі додають, що регулятор і профільне міністерство має право направити в Антимонопольний комітет прохання про початок розслідування факту зловживання гравцями ринку своїм положенням:

"Ми публічно звертаємося до Міністерства енергетики і вугільної промисловості України ініціювати подібне розслідування, щоб раз і назавжди поставити крапку в цій безпідставній дискусії. У разі, якщо розслідування доведе, що концентрація активів ДТЕК порушує вимоги закону, існує два можливі рішення відповідно до загальноєвропейської практики: державне регулювання нас як монополіста або продаж частини активів на відкритому конкурсі із залученням міжнародних радників. Ми готові до обох варіантів", - запевнили в ДТЕК.

Нагадаємо, що днями Міністерство енергетики та вугільної промисловості Україниуже звернулося до Антимонопольного комітету з проханням розслідувати діяльність ДТЕК. Крім того, у ЗМІ просочилася інформація, що в Раді нацбезпеки і оборони України підготували проект постанови щодо врегулювання ситуації в енергетиці, яка спрямована на зниження монопольного становища на ринку енергетики компанії ДТЕК.