Адвокат Савченко: "Звинувачення у перетині кордону сфабриковане, але є позитив"

Висунуте українській льотчиці і народному депутату України Надії Савченко звинувачення в незаконному перетині кордону сфабриковане
Depo.Гроші
24 квітня 2015 16:55
ФОТО: depo.ua

Про це заявив її адвокат Микола Полозов, передає depo.ua.

"Нове звинувачення Савченко у перетині кордону повністю сфабриковане і абсолютно абсурдне. Раніше ми подавали заяву про її викрадення, нам було відмовлено. Мета обвинувачення - підтримати слідство у тому, що вона начебто перейшла кордон, і прикрити сепаратистів на чолі із Плотницьким, які ввезли її в Росію", - пояснив адвокат.

Проте він бачить і "позитивний момент"

"Це означає, що слідство скоро завершиться, отже, Савченко скоро буде на батьківщині. Тому що її не хочуть відпускати під час слідства, якщо Путін і Лавров кажуть, що треба дочекатися суду, на якому всі побачать докази, що вона винна", - сказав Полозов.

Нагадаємо, що 22 квітня россійські правоохоронці звинуватили Надію Савченко у незаконному перетині російського кордону

А сьогодні Слідчий комітет Росії висунув Савченко остаточне звинувачення у вчиненні злочинів, передбачених ч.5 ст.33, п.п. "а, е, ж, л" ч .2 ст.105, ч.5 ст.33, ч.3 ст.30, п.п. "а, е, ж, л" ч.2 ст.105, ч.1 ст.322 КК РФ (пособництво у вбивстві двох і більше осіб, пособництво в замаху на вбивство двох і більше осіб загальнонебезпечним способом, з мотивів політичної ненависті, вчинене групою осіб, незаконний перетин кордону Росії.