Абромавічус розказав, на що в Україні скаржаться західні інвестори

Одне з серйозних питань, яке більшою мірою непокоїть західних інвесторів на українському ринку, є нинішній стан справ в антимонопольній сфері в Україні
Depo.Гроші
20 квітня 2015 19:58
ФОТО: depo.ua

Про це розповів у понеділок у Вашингтоні за підсумками чотириденного візиту в США міністр економіки України Айварас Абромавічус, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Безліч іноземних компаній вже не вперше - під час інших поїздок я теж чув таке - сильно скаржаться на наше антимонопольне законодавство, яке, в принципі, не відповідає європейській практиці, а багато моментів - навіть світовій", - зазначив міністр.

За результатами зустрічей з представниками бізнесу США Абромавічус наголосив, що в середньому такі настрої має кожна третя американська компанія.

В зв'язку з цим він зазначив важливість виконання умов, прописаних в коаліційній угоді, а також меморандумі з МВФ, що в першому півріччі в Україні буде призначений новий голова і цілий склад Антимонопольного комітету, а в другому півріччі буде змінено законодавство.

"Ми хотіли б, аби Україна звучала в позитивному контексті, а не в негативному, тому після повернення (зі США - ред.) розмовлятиму з Прем'єр-міністром і Президентом, аби щонайшвидше змінити ситуацію щодо Антимонопольного комітету", - сказав міністр.