Абромавичус пообіцяв, що 2016-й стане "роком великої приватизації"

В Україні 2016 рік буде роком великої приватизації, яка розпочнеться з продажу одного з найбільших підприємств з виробництва хімічної продукції - Одеського припортового заводу
Depo.Гроші
23 жовтня 2015 14:18
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр економічного розвитку Айварас Абромавичус на Українсько-німецькому діловому форумі, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"2016 рік буде роком великої приватизації. Перший крок буде зроблено з продажу Одеського припортового заводу. У нас вже є радники з Європи. Ми будемо проводити професійну приватизацію, а не ту, яку проводили наші попередники", - сказав він.

Нагадаємо, Фонд державного майна України, ключовий орган влади, відповідальний за процес приватизації, очікує виручити від приватизації у 2016 році близько 30 млрд грн за умови прийняття парламентом необхідної законодавчої бази.

Очільник фонду Ігор Білоус зазначив, що у конкурсі з продажу 99% акцій Одеського припортового заводу візьмуть участь не менш як 10 потенційних покупців, а радником з приватизації держактиву стане міжнародний банк UBS.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші