Абромавичус обіцяє, що малий бізнес стане драйвером економіки України

Для успішного розвитку підприємництва необхідно провести демонополізацію і деолігархізацію економіки
Depo.Гроші
1 жовтня 2015 12:40
ФОТО: depo.ua

Про це міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус заявив під час парламентських слухань, передає depo.ua з посиланням на повідомлення прес-служби Мінекономрозвитку.

Серед уже досягнутого, міністр зазначив макроекономічну стабілізацію, дерегуляційні заходи, мораторій на перевірки в рамках реформи держконтролю, а також початок дії потужних і масштабних міжнародних програм.

Також Абромавічус зазначив, що реформування органів контролю та нагляду, яке зараз відбувається, створить дійсно сприятливі умови для успішного розвитку малого та середнього бізнесу. Так, він підкреслив, що відчутним заходом у рамках цієї реформи, визнано введення мораторію на перевірки, дію якого необхідно продовжити.

"Ми прагнемо створити абсолютно сприятливі умови ведення бізнесу для всіх суб'єктів, але в першу чергу - для малого та середнього бізнесу, який стане драйвером всього економічного розвитку України", - зазначив він.

"Те, що ми робимо на економічному фронті з іншими міністрами, які прийшли з бізнесу, буде нівелюватися і наш шлях буде дуже довгим, якщо правоохоронні органи не почнуть працювати так, як вони повинні працювати і як ми всі від них очікуємо", - підкреслив Абромавічус.

Більше новин читайте на Гроші.depo.ua